O nas

ZZR Kruszewo Sp. z o.o. jest firmą działającą w szeroko rozumianej branży rolniczej

Zajmuje się głównie sprzedażą pasz dla zwierząt, produkcją mieszanek paszowych, sprzedażą kwalifikowanego materiału siewnego, kukurydzy, traw, jak i nawozów i środków ochrony roślin.
Firma powstała w czasie przemian gospodarczych w październiku 1994 roku jako działalność jednoosobowa i istniała pod nazwą Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński.

Pierwszym miejscem działalności był dom i budynek gospodarczy. Zwiększająca się liczba Klientów oraz ilość asortymentu spowodowała, iż Właściciel firmy podjął decyzję o zakupieniu gruntu w celu wybudowania obiektu sprzedażowo – magazynowego, który powstał w 1997 roku.

W następnych latach (2006 i 2009) powstały kolejne budynki magazynowe. Obecnie funkcję magazynową pełnią również kontenery blaszane oraz hala namiotowa.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy oraz obserwacją i licznymi rozmowami z Klientami na temat zmieniającego się rynku rolniczego podjęto decyzję w 2020 roku o rozpoczęciu całkowicie nowego etapu: otwarcie własnej mieszalni. Postawiono cztery wolnostojące silosy, a także zakupiono owijarkę.

Po wielomiesięcznych przygotowaniach oraz ogromie włożonej pracy Firma uzyskała certyfikat dla standardu GMP + co oznacza, iż stała się certyfikowanym producentem i dostawcą mieszanek paszowych uzupełniających. Uruchomiono produkcję własnej linii mieszanek paszowych.
W maju 2022 roku dokonano przekształcenia działalności jednoosobowej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością – ZZR Kruszewo Sp. z o.o.
Nadrzędnym celem firmy jest oferowanie wysokiej jakości produktów, a także fachowe doradztwo specjalistów.

Naszym celem nie jest jednorazowa sprzedaż towaru do Klienta, ale zbudowanie relacji, co jest jednoznaczne z pozyskaniem zaufania i odpowiadaniem na potrzeby Klienta.

Nasz zakład w obiektywie

Zapraszamy do współpracy

ZZR Kruszewo Sp. z o.o.

ul. Parkowa 46C
Kruszewo
64-850 Ujście

tel: 67 283 93 84

email: biuro@zzrkruszewo.pl